Elintarviketyöntekijä, kesätyö Espoo, Juvanmalmi
Onko sinulla kesätyöpaikka haussa? Haluaisitko viettää kesän elintarvikealan tuotannossa? Jos vastasit edelläoleviin kyllä, jatka lukemista!
Etsimme nyt useita työntekijöitä kesäksi elintarvikealan tehtäviin Espoon Juvanmalmille.
Asiakkaamme valmistaa välimerellisiä herkkuja suomalaisiin ruokapöytiin. Heidän tuotevalikoimiinsa kuuluu erilaisia kastikkeita, hillokkeita sekä marinoituja oliiveja, herkkusieniä ja valkosipuleita.
Tehtävässä pääset osallistumaan elintarviketuotteiden valmistukseen. Aktiivisen tuotekehityksen ansiosta tuotanto on vaihtelevaa ja monipuolista. Pääset osallistumaan myös muihin tuotantoketjun tehtäviin.
Työt tehdään kahdessa vuorossa, kello 6-18 välillä.
Tehtävä alkaa toukokuussa ja kestää elokuuhun saakka. Toivomme, että pystyt sitoutumaan tehtävään koko ajaksi.
Työssäsi tarvitset hygieniapassia.
Kysyttävää? Lisätietoja kohteesta saat: 050 380 2656 / Anne Järvelä
Hae meille täyttämällä työnhakulomake, tai lähetä sähköpostia osoitteeseen alrekry@alrekry.fi (liitteet pdf- muotoon).
Etsimme myös tekijöitä muille aloille, käy tutustumassa osoitteessa alrekry.fi!
Alrekryllä on jatkuvasti uusia työpaikkoja monien alojen työntekijöille. Palvelu-, logistiikka-, teollisuus-, metalli- ja elintarvikealoilla on runsaimmin tarjolla töitä.
Alrekry -Hyvää työtä tarjolla-